O NAS

Firma Starcon sp. z o.o. powstała w 2018 r. na bazie wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej Prezesa zarządu Pawła Mruk, prowadzącego działalność jako wykonawca robót budowlanych od 2010 r. pod firmą POLVISION Paweł Mruk. Starcon sp. z o.o. stanowi naturalny, kolejny etap budowania osobistej marki, cieszącej się rosnącą popularnością na rynku budowlanym. Nieprzerwana działalność od 2010 r. to ciągły rozwój i doświadczenie, które kadra zarządzająca Starcon sp. z o.o. wykorzystuje z sukcesem w kolejnych inwestycjach.

NASZE KWALIFIKACJE

Firma Starcon sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji kompleksowych robót żelbetowych w projektach budownictwa mieszkalnego wielorodzinnego oraz biurowego. Jesteśmy odpowiednim partnerem do budowy na dużą skalę, jak również do mniejszego projektu.

Nasza działalność koncentruje się obecnie na rynku budowlanym Wrocławia. Jesteśmy otwarci również na realizacje projektów budowlanych na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych usług:

STALE DOSKONALIMY JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG

Starcon prężnie się rozwija i nawiązuje współpracę z największymi firmami na rynku usług budowlanych. Zdaniem naszych partnerów jesteśmy wzorowo zorganizowaną firmą, terminowo wykonującą powierzone zadania z zachowaniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami naszych partnerów:

Współpracujemy z: